Drugie spotkanie promocyjne rocznika odbyło się 26 stycznia 2019 r. w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie. Redaktor naczelny profesor Zdzisław Noga przedstawił treść wybranych artykułów i wręczył egzemplarze rocznika Autorom, którzy przybyli na spotkanie w Krakowie  a nie mogli uczestniczyć w promocji w Kętach.  Muzyczna oprawa w wykonaniu Kapeli z Bronowic uświetniła to wydarzenie.

Prof. Noga nawiązując do historii rocznika i swojej pracy jako redaktora naczelnego od roku 2011, oznajmił zebranym, że z powodu wielu innych nowych zajęć jest zmuszony do zrezygnowania z tej funkcji pozostając jednak w Redakcji i ją wspierając.

Członkowie Małopolskiego Związku Regionalnych Towarzystw Kultury, Z-ca Dyrektora Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie oraz przedstawiciele Redakcji serdecznie podziękowali prof. Nodze za jego pracę.

Z egzemplarzy wszystkich tomów „Małopolski” można skorzystać w Czytelni Zbiorów o Krakowie i Małopolsce WBP w Krakowie.

Zakup rocznika jest możliwy w bibliotece, piętro I, pokój 125. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 12 37 52 232 lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

IG

Fot. IG, ŻB